Číslo položky: 11812
Ptačí figura
popis: Dřevoryt signováno a datováno vpravo dole tužkou F. Muzika 46, vlevo dole číslováno tužkou 38/100, rozměry:15 x 21 cm List 43 x 30,5 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |