Číslo položky: 51293
Strom
popis: Litografie . Rozměr listu : 19 x 29,5 cm Tisková plocha : 8 x 13,5 cm . Signováno v tisku J.Panuška
Vyvolávací cena:
200 Kč
200 Kč
400 Kč
400 Kč