Číslo položky: 51290
Koupel
popis: Litografie, list: 64 x 46 cm a tisk ve výřezu pasparty : 52,5 x 33,5 cm rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč