Číslo položky: 51027
Sedláček Janě Pomyjové
popis: 12 ks litografie, rozměry cca 12,5 x 17 cm vzadu přípisy sběratelce Janě Pomyjové. Signovány tužkou.
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
1 500,00 Kč |
1 400,00 Kč |
800,00 Kč |
700,00 Kč |