Zimní aukce 2023

Preller Friedrich
Postavy v krajině
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky: 17224
Hůrka Otakar
Lesík v horách
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky: 17245
Nesignováno .
Dívka v bílých šatech
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 16648
Kutálek Jan
Don Quijote a Sancho Panza
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 17274
Nesignováno .
Moře
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 17193
Hůrka Otakar
Dvě břízky
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 17244
Pramička na řece
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 17195
Značeno
Váza
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 16576
Hejna Václav
Zátiší
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 17032
Sadovský František
Různé motivy
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 16565