Březnová aukce grafiky 2018

Nesignováno .
Dům nad vodou
Vyvolávací cena: 100 Kč
Aktuální cena: 100 Kč
Číslo položky: 51280
Drtikol František
Akt
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 51278
Drtikol František
Portrét Antonína Srby
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 51277
Moravec Alois
Vesnické motivy 5 kusů
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 51276
Vajce Stanislav
P.F. 86
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 51275
Gross František
Velká hlava
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 300 Kč
Číslo položky: 51274
Nowak Willi
Akvarel - Krajina se splašeným koněm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 51272
Autor nezjištěn
Akvarel , Stromy a dvě postavy
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 51212
Čechová Olga
Lednový den
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 51203
Tomanová Emilie
Don Quijote
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 51206