Grafiky a práce na papíře 2019

Daněk Ladislav
PF 1989
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 7441
Různí autoři
Litografie: rozměr listů: cca 10,5 x 15 cm
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 7544
Kavan Jan
Český Krumlov
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 7294
Blabolilová Marie
PF 1982 - 2 kusy
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 7501
Kavan Jan
Jindřichův Hradec
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 7295
Brabec Jaroslav
Korálový útes
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 7442
Čísla a písmena - 2 kusy
Vyvolávací cena: 100 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 7488
Váchal Josef
Ex libris, Marie Fričová
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 7563
Nesignováno .
Marbre
Vyvolávací cena: 100 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 7498
Různí autoři
Konvolut, 4 kusy
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 7448