Červnová 2022

Bechyně
Figurální žardiniéra
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 15632
Bechyně
Váza
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 15631
Wurzel Ludvík
Muž s dítětem
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 15635
Neznačeno
Secesní váza s aktem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 15633
Nesignováno .
Po koupeli
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 15318
Born Adolf
Pozvánka na rozloučenou
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 15265
Born Adolf
2 ks Pf
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 15266
Born Adolf
Pozvánka na 50.tiny
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 15274
Born Adolf
Pozvánka na večer grafiků 1985
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 15273
Born Adolf
Pozvánka na večer grafiků 1980
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 15272