Zimní aukce 2022

1968
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14318
Marko R.
Povoz na cestě
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14114
Rolín Viktor
Břízky u cesty
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 14434
Šťastný
Kamelot
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 14341
Grus Jaroslav
Žlutá kytice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 14366
Švabinský Max
Louka se stromy
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 14079
Neznačeno
Ježíš na kříži
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 13979
Neznačeno
Panna Maria Lurdská
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky: 14314
Nesignováno .
Společnost na vyhlídce
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Číslo položky: 14115
Bouda Cyril
Ilustrace ke knize
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 14433