Letní aukce 2021

Dvořák Josef
Předjaří v Kameničkách
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13360
Emler František
Praha
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 13270
Dvořák Josef
Senoseč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 13343
Rambousek Jan
Nezaměstnaní na náplavce
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13273
Portrét dívky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 13511
Nesignováno .
Malostranské naměstí
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 13007
Značeno
Čepování vody
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 13277
Mareš Josef
Pradleny u řeky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 13301
Nesignováno .
Kočovníci u ohně
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 13428
Sadovský František
Pole v zimě
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 13422