Letní aukce 2021

Neznačeno
Madona s Ježíškem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 12843
Nesignováno .
Černá Madona
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 12841
Neznačeno
Konzole + soška sv. Josef
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 12844
Anonym .
Stětí Jana Křtitele
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 13030
Anonym .
Pravoslavná ikona 7
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 13031
Nesignováno .
Ježíš - Ikona
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 12890
Anonym .
Sedmidílná ikona
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 13029
Anonym .
Pravoslavná ikona 3
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13027
Berlin KPM
Ježíš
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 12802
Anonym .
Zjevení bohorodičky Sergeji Radoněžskému
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 13025