Velikonoční aukce obrazů 2020

Bouda Cyril
Zátiší se slanečky
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 9911
Nečitelně signováno
Vigée‐Lebrunová s dcerou
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 10290
Nečitelně signováno
Černohorka v šátku s růžovou stuhou
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9982
Švejdová
Konec léta
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 10180
Neznačeno
Florián
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 10105
Neznačeno
Zrcadlo v řezaném rámu
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10238
Černý Jan
Hlava s květinou
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 10016
Neznačeno
Florentský rám
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 10239
Wilhelm Schiller & Sons
Majolika
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 10017
Royal DUX
Tanečnice
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Číslo položky: 10326