Červnová aukce 2019

Kozák Václav
Lesní říčka - Orlické hory
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 7726
Rolenec Josef
Pravěký lovec
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 8259
Dalibor Matouš
Krajina s křížem
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 8337
Schilden A.
Švadlena
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8334
Neznačeno
Secesní rám s pávy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 8329
Jean-Honoré Fragonard
Portrét dívky
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 8532
Nesignováno .
Skříňka na klíče
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 8353
Neznačeno
Svaz závodníků a veteránů
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 8235
Neznačeno
Románská dřevěná soška
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 8216
Neznačeno
Tyrš
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 8237