Jarní aukce 2019

Nesignováno .
Dostavník ve vánici a zimní noc
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8189
Kytice šeříků
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 8042
Mézl Zdeněk
Athéna
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 8022
Autor nezjištěn
Lesní cesta
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 7956
Po zimní bouři - Beskydy
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 7976
Autor nezjištěn
Letní krajina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 7977
Mořské útesy
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 8028
Neznačeno
Řezaný rám
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 7729
Rytíř Václav
Kvalice
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 7918
Fojtášek Bedřich
Pohled na Zlíchovský kostel
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 7917