Podzimní aukce 2018

Nesignováno .
Dva smrky
Vyvolávací cena: 100 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 6611
Souček Václav
Pohled na Karlův most
Vyvolávací cena: 100 Kč
Aktuální cena: 100 Kč
Číslo položky: 6661
Vaic Josef
Břízky u vody
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 6773
Neznačeno
Pánské a dámské hrací partie, 2 obrázky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 7147
Nesignováno .
Ornament
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 6746
Umbach Julius
Guttenberg am Neckar
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 200 Kč
Číslo položky: 7055
Tureček
Kostelík
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 6925
Monogramista
Kobyla s hříbětem
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 7050
Rychlík Viktor Jan
Cesta zimním lesem
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 7046
Rychlík Viktor Jan
Zasněžené stromy u cesty
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 7047