Podzimní aukce 2017

Autor nezjištěn
Kytice s kopretinami
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 5601
Hora
Prosluněný sad
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 5597
Autor nezjištěn
Cesta k Prašnému mostu
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 200 Kč
Číslo položky: 5596
Janda Karel
Ves v zimě
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 5602
Autor nezjištěn
4 x litografie - Motýli
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 200 Kč
Číslo položky: 5641
Chotěnovský Zdeněk
Litomyšlská brána + Jánský vršek
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 5640
Autor nezjištěn
Soubor čtyř různých technik
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 5639
Ženatá Kamila
2 x litografie - stromy
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 5637
Nedbal Václav
Zasněžený kostel
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 5626
Nesignováno .
Fauvistický les
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 5625