Jak nabídnout obraz do aukce
Nejste si jisti, zdali má váš obraz aukční potenciál a nechcete obraz nosit do naší galerie zbytečně?
Vyplňte formulář níže a my vám nejpozději do 48 hodin sdělíme, jestli váš obraz přijmeme do aukce.
Do aukce přijímáme i poškozené obrazy.. Informace o restaurování naleznete ZDE.
Prosíme o zaslání fotografií obrazu - přední a zadní strana obrazu, detail podpisu autora.
Pro odeslání fotografií stiskněte tlačítko níže "Zvolit soubory". Následně označte všechny fotografie, které chcete zaslat najednou, a stiskněte "otevřít". Fotografie se nahrají a odešlou všechny najednou.
Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na potvrzení, že odeslání proběhlo úspěšně.