Číslo položky: 13191
Portrét Amelie Posse (Žena O. Brázdy)
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 45 x 36 cm, nesignováno.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
4 800 Kč
4 800 Kč
3 700,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |