Číslo položky: 5601
Kytice s kopretinami
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 69 cm, zaskleno, signováno vpravo dole nečitelně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 600 Kč
4 600 Kč