Číslo položky: 19776
Fantazijní kompozice
popis: Olej na papíře, rozměr 23 x 17 cm, nerámováno, nesignováno. Dílo pochází z pozůstalosti autora.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
10.06.2024 22:24