Číslo položky: 18664
Domorodci - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 105 x 120 cm, poškození v malbě viz. foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |