Číslo položky: 18542
Sixtinská Madona - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 107 x 69 cm, rozměr včetně rámu 138 x 100 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
9 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |