Číslo položky: 15888
Alegorie - Noc - velký formát
popis: Luneta - Olej na plátně, rozměry 97 x 180 cm, rentoilováno, nerámováno. Obraz pochází ze zámku Všenory patřícímu rodu Nolčů
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč
30 000 Kč
30 000 Kč
14.11.2022 19:46
30 000,00 Kč | 27.9.2022 21:34:21 |