Beneš Karel
Dívka s flétnou
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 7689
Hořánek Jaroslav
Básník
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 15681
Čapek Josef
Děti a letadlo
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 16046
Hejna Václav
2 kusy : akvarel a litografie
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 9692
Nesignováno .
Podzimní alej
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 6780
Vaic Aleša
Srnec
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 14495
Šantrůček Josef
Ráčkovec u Luže
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 7590
Hartman Václav
Ležící dívka
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 17664
Železná Ruda
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 18468
Kostel svatého Jiljí - Nymburk
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 6616